Diabetikai Produktą Sveikatos Priežiūros užkirsti Kelią širdies ir kraujagyslių Aukštas Kraujo Spaudimas, Cukraus Rinito Gydymas Lazeriu Žiūrėti

€68.57 €114.28

Diabetikai Produktą Sveikatos Priežiūros užkirsti Kelią širdies ir kraujagyslių Aukštas Kraujo Spaudimas, Cukraus Rinito Gydymas Lazeriu Žiūrėti

Apie lazerio žiūrėti:

LLL Lazerio Žiūrėti yra novatoriškas triple play įrenginys, kuris naudoja naujausias mokslinių tyrimų srityje žemo lygio lazerio gydymo.Jis jungia akupunktūrą, vietos skausmas valdymo ir išorės poveikio kraujo ir bus jūsų idealus partneris, nesvarbu, ar namuose, darbe ar tiesiog kelyje.Laikrodis yra įrengta gerklės trinkelėmis, ausies applier ir nosies applier.

Kaip dirbti puslaidininkių lazerių terapijos priemonė?

1. Pirma, dėvėti tik kairę ranką.Įrenginio nugaros dalis atitinka radialinės arterijos.

2. Tada, klijuoti nosies ertmėje galva į nosį 2-3 cm ir apkaba nosies pertvarą.

3. Paspauskite on/off mygtuką, kad įjungtumėte maitinimą.Dar kartą paspauskite vieną sekundę pradėti gydymą ( pastaba: ilgai paspauskite įjungimo/išjungimo mygtukas bus uždaryti priemonė).jūs galite pamatyti lazerio išeina iš fototerapijos prietaisų zondas, per gydymą.

4. Po to, kai gydymas bus baigtas, ilgai paspauskite on/off mygtuką, kad išjungtumėte prietaisą.Laikyti saugioje vietoje, po valymo ( švelniai nuvalykite audinių) terapijos skyriaus vadovas.

5. Jei pasirinksite skausmo zondas kūno skausmo gydymas.Įdėkite skausmo zondas į skausmo zondas gydymo lizdą.Paspauskite on/off mygtuką, kad būtų pradėtas gydymas.

Kaip rasti radialinės arterijos?

Naudojant du pirštus savo dešinę ranką į poziciją už kairės rankos pirmojo riešo linijos ( žr. paveikslėlį).Tada,naudokite priemonę atgal dalis radialinės arterijos lazerio acupoint atitinka vertus, tai radialinės arterijos dėvėti priemonė dėl savo kairę ranką.

Raudonas lazeris : Į 650nm Raudoną Lazerį įjungia įvairių fermentų ir skyla nereikalingus riebalus kraujyje .Jis padidina deguonies kiekį kraujyje, skatina medžiagų apykaitą ir stiprina procesas lipidų peroksidacijos sumažinti cholesterolio kiekį laivai.

1.Švitinimo kraujo ir išvalyti kraujo šiukšlių,Pagerinti kraujotaką ir mikrocirkuliaciją.

2:Apatinis Aukštas kraujo spaudimas, didelis kraujo riebalų, aukštas kraujo cukraus, Cholesterolio kiekį,kraujo klampumą.

3:užkirsti Kelią širdies ir kraujagyslių, ir smegenų kraujagyslių ligos/cukrinis diabetas/galvos smegenų kraujagyslių trombozės/eiga/staigi mirtis.

4.Spengimas ausyse, Rinitas, alerginis rinitas, ūminis rinitas, chroniškas rinitas, sinusitas ir nosies polipai

Pardavimo punktuose:

1. Žemo lygio lazerio spinduliuote, neinvazinis, jokio šalutinio poveikio, nėra užkrėtimo, gryna žalia, fizioterapija.

2. Virš 90% gydomojo poveikio teigiamo klinikinio tyrimo ataskaitoje pateikta.

3. Kaip namų fizioterapijos prietaisai, mažo dydžio,, protingas dizainas , paprastas valdymas ir patogus nešiojimo.

4. Didžiųjų prekybos maržos yra.

Nosį Terapijos Rinkinys yra labai žemo lygio lazerio sveikatos terapijos įranga aprūpintas 650nm lazerio šviesos, kuri yra naudojama kartu su mūsų Lazerio žiūrėti Terapija padeda gydyti migrena, galvos sukimasis, nemiga, skundų, iš nosies kraujo apytaką į smegenis.Nosį yra naudojamas nosies.

Lazerio žiūrėti Terapijos Prietaisas yra labai rekomenduojama naudoti:

Širdies Liga Sergantiems Pacientams

Insulto ligoniams

Diabetikai

Žmonių su Aukšto Kraujo Spaudimo

Cholesterolio Perteklių Pacientų

Užimtas darbuotojas

Nesubalansuota Mityba

Miego dažnai vėlai naktį

Trūksta pratybų

Turintys antsvorio (nutukimo)

Rūkaliai ir alkoholinių girdyklas

Dažnai vartoja riebiai ir saldaus maisto produktai

Po 1 ~ 3 mėnesių gydymo:

Galvos skausmas,galvos svaigimas,krūtinės spaudimas,dusulys, širdies plakimas,mieguistumas,nemiga,tirpimas,atminties praradimas ir kiti simptomai, pakeisti ar disppear.

Po 3 mėnesių gydymo:

Vartotojo testai pokyčiai kraujo tekėjimą,kraujo tyrimus,kraujo klampumas, cholesterolio,trigliceridų, mažo tankio lipoprote ar kitus rodiklius patenka atgal į įprastą.

Po 6 mėn. ir ilgalaikis gydymas:

Veiksmingai gerinti ir gydyti kai cukriniu diabetu,specialiai type2 cukriniu diabetu sirgęs.Veiksmingai balansas jų kasos funkcija.Ilgalaikis naudojimas bus atmesti cardiovacular ir smegenų kraujotakos & insultas & staigi mirtis & hemiplegija.

POVEIKIS

1. Skatinti Mitochondrijas

Mitochondrija yra kūno ląstelių, kurios yra atsakingos už energijos gamybos kūno naudojant cholesterolio ir cukraus kiekį kraujyje kaip kuras.Išmetamųjų teršalų Žemo Lygio Lazerio kraujagysles, gali paskatinti Mitochondrijas dirbti aktyviau gaminti organizmo energiją, todėl jis reikalauja daugiau Cholesterolio ir Cukraus kiekis Kraujyje gali būti deginamos taip, kad cukraus kiekis kraujyje ir cholesterolio kiekį galima sumažinti ir organizmo Energijos Padidėjimą.

2. Stimuliuoja Azoto Oksido

Azoto Oksidas yra svarbiausias komponentas raumenų formavimas ir padeda smoothen kiekį kraujo pritekėjimas į kūno audinius.Artimąsias išmetamųjų teršalų Lygis lazeriai gali skatinti kraujo indų išleisti daugiau Azoto Oksidas, todėl daugiau deguonies turi būti pristatytas į raumenis mokomi.Jei suma deguonies ir maistinių medžiagų, į raumenis, yra pakankamai, kraujo srautas tampa lygesnė ir jūsų kūnas bus greičiau atsigauti.

3.Stimuliuodamas Melatonino Hormonai

Melatonino hormono yra hormonas, kuris vaidina svarbų vaidmenį reguliuojant miego ciklą (t.y., paros ritmas), išlaikyti ląstelių sveikatą, išlaikyti reguliarumą ir stabilumo ląstelių medžiagų apykaitą, palengvina kraujotaką ir sumažinti cholesterolio kiekį.Melatonino gamyba yra taip pat susijęs su amžiumi.Vyresnio amžiaus asmuo, gamybos melatoninas gaminamas taip pat mažėja, tai sukelia daug patirties, miego sutrikimai / insomia, Žemo Lygio Lazerio Šviesos Spindulį į kraujagysles, gali paskatinti gaminti daugiau hormono Melatonino, todėl, kad kraujo srautas tampa daugiau sklandžiai, taip pat gali įveikti Miego Sutrikimai / Nemiga.


 • Prekės Pavadinimas: MGSER
 • žmonės: Širdies Ligomis sergantiems Insultu sergantys cukriniu diabetu Žmonės
 • Produkto pavadinimas: RAUDONA lazerio žiūrėti
 • Žiūrėti Lazerio Darbas: Slopina Trombocitų Agregaciją & Aktyvina Fibrinolysis
 • Prašymas: Riešo
 • Funkcija: Išvengti širdies ir kraujagyslių, ir smegenų kraujagyslių ligų,insulto.
 • Kilmės: Kinija
 • Elemento Tipas: Reabilitacijos, Fizioterapijos
 • kilmės vieta: Uhanas, Kinija, Kinija
 • Funkcija 1: Pagerinti kraujotaką ir mikrocirkuliaciją, kraujo klampumas
 • Lazerio bangos ilgis: 650nm su 7 skylę raudonas lazeris
 • Effect2: Kūno Detoksikacija ir Imunitetą
 • Priedai: Terapinės Akupunktūra Žiūrėti Lazerio nosies Zondas, rinitas, Sinusitas

Žymos: aaa prabangos žiūrėti, 41mm corgeut žiūrėti, vyrai rolex žiūrėti, vyrai kišenėje žiūrėti, medicinos istrument, smart žiūrėti, tourbillon, vyrai žiūrėti, vyrai pilotas žiūrėti, mi smart žiūrėti.

Jums taip pat patiktų