2020 Maojian Žalia Padėti Svorio Naują Pavasario Kinija Xinyang Mao Jian Arbata

€10.68

Jei norite pirkti daugiau, arbatos, kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėje!

Įžanga:

Maojian, a subproduct žaliosios arbatos.Arbatos lapų, kurie buvo paruošta iš buvo žalia ir žalia, o arbatos lapus nardymo lėtai, lėtai žengia į apačią taurės.Arbatos lapai buvo sklandus ir lengvas.Spalvos, aromato, skonio ir formos Maojian yra unikalus.Jo spalva yra šviežias, švarus ir be priemaišų.Jo aromatas yra elegantiškas, šviežias ir gaivus.

Poveikis ir paskirtis Maojian arbata yra šie: svorio netekimas, balinimas, stabdžių senatvėje, stiprus kūno imunitetą, hipoglikemija, sumažinti kraujo lipidų, sumažinti kraujospūdį, pagerinti virškinimo sutrikimas, kovos su vėžiu, antiseptinis, anti-karieso, valymo ir halitosis, atgaiva, stabdžių odos ligos, stabdžių spinduliuotės, odos apsauga ir kūno apsauga ir Profilaktika širdies ir kraujagyslių, ir smegenų kraujagyslių ligų.Stiprinti atmintį, pleiskanų ir sumažinti rūkymo žalą.

Produkto savybės:

Klasės: AAA

Pakuotė: Maišelis

Bendras Svoris: 250g / 500g / 1000g

Pakavimo sąrašas: 1 * Maojian Arbata

Galiojimo laikas: 18 mėnesių

Gamybos vieta: Xinyang Kinija

Pagaminimo Data: 2020

Laikymas:

Kietas ir vėdinamoje vietoje, vengti tiesioginių saulės spindulių.Jei leidžia sąlygos, ji yra geriausia šaldyti.


  • Kilmės: KN(Kilmės)

Žymos: kinijos žalioji arbata, arbata, dab plius, alishan, žalia kaukė prilimpa, jian kardą, žalioji arbata, mao, oolong arbata, pirmininko mao statula.

Adm Inochi
2020-11-17
5/5
Very delicious and fresh tea harvest on September 23, 2020!!!, I immediately tried. Since I am a gourmet in green teas, then the highest score! The quality of the goods is higher than I expected to get. The goods are very high quality! The parcel from the moment of payment from China to the post office in Moscow reached only 7 days! Record! Already several times bought tea from this seller because it has real fresh and delicious green teas, I am a gourmet in green tea and I care about taste and freshness. Honest seller! I recommend the goods and the seller! I'll order more. As a gift, the seller put tea from chrysanthemum, luxurious! Thank you! Success in business!!!!!
Roman Podgornyi
2021-01-25
5/5
Да это действительно Маоджан. Это то, что я хотел.

Jums taip pat patiktų