Patalpų Terapijos Sūpynės Vaikams, Vaikų ir Paauglių Priglausti Hamakas Idealus Prisiglausti Sūpynės Hamakai Autizmas

€16.21 €26.57

Savybės:

Nailono medžiagos,

Patalpų sūpynės yra pagamintas iš aukštos kokybės nailono medžiaga, kieta, sunku, dėvėti, atsparus ir patvarus, turinti ilgai naudojant gyvenimo trukmę.minkštos, kvėpuojantis, patogus audinys atneša jums nuostabų naudojant patirtis.

Lengva įdiegti

Patalpų sūpynės ateina su rinkiniu, instaliacinių prietaisų, įskaitant pratęstas juosta, ryšio virvės ir plieno įrašą, praktinių, profesinių ir praktinių PASIDARYK pats " įrengimo, stabilus ir patikimi.

Terapijos funkcija

Patalpų sūpynės gali padėti down nuraminti vaikų ir paauglių jutimo tvarkymo sutrikimai (BPD), Aspergerio sindromas, ADHD ar autizmo spektro problemą, paspausdami struktūra.

Naudotis funkcija

Patalpų sūpynės gali veiksmingai sustiprinti galvos, kaklo ir pagrindinius raumenis, gerinti vaikų koordinacijos, pusiausvyros, kūno suvokimo galimybę, todėl jų veikia geriau veikia ir pėsčiomis veiklą.

Taikymo sritis

Jis įsakė naudoti sūpynės, patalpų aplinką, dėl to, kad ilgai lauko veikiami pagal saulės šviesos, bus lemia spalvos blukimas problema.Patalpų sūpynės netinka per jaunas šuniukas.

Specifikacija:

Tipas: patalpos sūpynės

Kiekis: 1pc

Medžiaga: nailonas + metalas

Spalva: mėlyna/ raudona

Dydis: 150*280CM/ 4.92*9.18 pėdų(L*W)

Grynasis svoris: 544.7 g/ oz 19.21

Pakuotė:

1* uždaras svingas

1* ryšio virvės

1* išplėsta grupė

1* plieno apkaba

Pakavimo sąrašas

1* uždaras svingas

1* ryšio virvės

1* išplėsta grupė

1* plieno apkaba


  • Taikoma Skaičius: 1
  • Medžiaga: Nailonas + metalas
  • Modelio Numeris: patalpų sūpynės

Žymos: stovykla sūpynės kėdė, sūpynės vaikams, hamakas miego maišas, užvalkalas karalienė, idealus, vaikas sūpynės, hamakas jutimo, kėdė pledas, vakarų sūpynės, kėdutė-sūpynės.

Jums taip pat patiktų